Tato webová stránka používá soubory cookies k zajištění svého správného fungování. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

více informací Rozumím a souhlasím

Čističky Sense budou brzy v prodeji na Alza.cz. V tuto chvíli prodej technicky připravujeme.

Děkujeme Vám za strpení!

Máte zájem o koupi čističky v dřívějším termínu?

Kontaktujte nás

Zajímavosti
ze světa
čistého vzduchu

Nečistoty menší než 1 mikrometr představují až 96 % množství nečistot v místnosti, ale pouze 17 % jejich hmotnosti.

celý článek

Práce za časů pandemie znamená pro spoustu povolání home office. Za podzimního lockdownu ale nejsou doma jen zaměstnanci, ale také rodiče na mateřské, děti v rámci distanční výuky, potažmo i další členové rodiny.

celý článek

Potřebujete ochránit své blízké? V domácnosti, kanceláři či provozovně zajistit všem svěží a zdravý vzduch? Obrovský potenciál nabízí čistička vzduchu Sense Antiviro+.

celý článek

V době, kdy jsme stále častěji nuceni zavírat se mezi čtyři stěny, je na místě věnovat pozornost tomu, jaký vzduch právě v uzavřeném prostoru dýcháme.

celý článek

Ing. Karel Semerák dlouho podnikal v IT technologiích. Teprve jeho zdravotní stav ho přinutil zastavit se a změnit profesi i životní styl. Jenže neumí sedět s rukama v klíně, takže je tu další úspěšný projekt, pod který se právě podepisuje. V dnešním rozhovoru si povíme něco nejen o něm, ale i o čističkách vzduchu Sense.

celý článek

Neholdujete plastům, a proto pro vás není plastová čistička vzduchu s neefektivními filtry řešením?

celý článek

Česká značka Sense se věnuje nejen technologickým inovacím, ale také designu svých produktů. Láska k funkčnímu designu je patrná v každém detailu.

celý článek