Tato webová stránka používá soubory cookies k zajištění svého správného fungování. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

více informací Rozumím a souhlasím

Čističky Sense budou brzy v prodeji na Alza.cz. V tuto chvíli prodej technicky připravujeme.

Děkujeme Vám za strpení!

Máte zájem o koupi čističky v dřívějším termínu?

Kontaktujte nás
Blog zpět na obsah

Udržujte čisté a zdravé prostředí i u vás doma díky Sense
6.11.2020

Udržujte čisté a zdravé prostředí i u vás doma díky Sense

Potřebujete ochránit své blízké? V domácnosti, kanceláři či provozovně zajistit všem svěží a zdravý vzduch? Obrovský potenciál nabízí čistička vzduchu Sense Antiviro+. Ta byla vyvinuta z všestranného antialergenního a protizápachového modelu Sense Vital Air jako reakce na filtrování virových částic nejen v laboratořích, ale také v nemocnicích a bytech. Čistička vzduchu Sense Antiviro+ je obohacena o extrémně účinný ULPA filtr, který virotické částice téměř absolutně zachytává a pohlcuje.

Čistička vzduchu Sense Antiviro+, která při svém maximálním výkonu dokáže pročistit až 253 m3 vzduchu za hodinu, byla vyvinuta především v závislosti na momentální situaci, kdy je schopna zachytit všechny druhy virů a koronavirů, které by nám mohly činit potíže.

Sense Antiviro+ je dle normy EN 1822, s účinností > 99,9995 % a průnikem < 0,0005 %, schopno zachytit kromě virů i veškeré prachové částice, alergeny, aerosoly, mikročástice a pyl, čímž je velmi vhodným i pro alergiky, kterým zaručeně pomůže k bezproblémovému dýchání uvnitř jejich domů. Díky vysoké účinnosti čističky se hodí Sense Antiviro+ nejen do rodinných domů a bytů, ale i na hotely, úřady, restaurace, banky, nemocnice atd.

Použití čističky Sense Antiviro+ je vhodné jak pro malé, tak i pro větší prostory až do 120 m2. Možné je nastavit až 5 stupňů čištění, přičemž každý z nich pročistí jinak velký objem za hodinu. Pro nejefektivnější čištění vzduchu se doporučuje využívat stupeň 1–3, pro rychlé čištění naopak stupeň 4–5. Velikou výhodou čističky je i její hmotnost, která činí 26,4 kg, a tudíž ji je schopný unést i silnější jedinec sám. Navíc se svými rozměry 60,5 cm x 39,5 cm nezabere příliš mnoho prostoru, a tak Vám nebude bránit v každodenních činnostech.

Buďte ve vnitřních prostorech v bezpečí i Vy a pořiďte si čističku vzduchu Sense Antiviro+ se slevou 20 %, kterou nyní společnost nabízí.

https://www.luxus.cz/udrzujte-ciste-zdrave-prostredi-i-u-vas-doma-diky-sense