Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Patenty a záruky

Patenty a záruky

Naše čističky mají tyto PATENTY:

Naše čističky mají tyto CERTIFIKÁTY:

K našim čističkám poskytujeme tyto ZÁRUKY:

 • STANDARDNÍ zákonná záruka:
  • Zákonná dvouletá záruka: zákonná odpovědnost za vady prodaného spotřebního zboží podle ust. § 2165 odst. 1 nového občanského zákoníku, kde kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u čističky vzduchu SENSE v době 24 měsíců od jejího převzetí. Vadné díly budou vyměněny, případně může být vyměněna celá čistička. To vše samozřejmě bezplatně. Tato záruční doba platí pro spotřebitele. Pro podnikatele, kteří SENSE čističku zakoupili v rámci své podnikatelské činnosti (nákup na IČ), platí 18 měsíční záruční doba.
  • Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží (nebo jeho dílů) způsobené používáním. Kratší životnost výrobku v takovém případě nelze považovat za vadu a nelze ji ani jako takovou reklamovat.
 • NADSTANDARDNÍ záruky: poskytujeme je proto, že o našich čističkách nepochybujeme. Jsou totiž vyráběny ve vysoké kvalitě.
  • Prodloužená záruka o 3 roky (36 měsíců) nad rámec zákonné dvouleté záruky pokrývá vadu, která se vyskytne u čističky vzduchu SENSE. Tato prodloužená záruka platí pro spotřebitele. Pro podnikatele, kteří SENSE čističku zakoupili v rámci své podnikatelské činnosti (nákup na IČ), tato prodloužená záruka činí 18 měsíců.
  • 10letá záruka na bezporuchový chod motoru SENSE čističky v prípadě, že byla čistička používána v souladu s návodem na její používání, který je součástí každé SENSE čističky. Tato záruční doba platí pro spotřebitele. Pro podnikatele, kteří SENSE čističku zakoupili v rámci své podnikatelské činnosti (nákup na IČ), je tato záruka 3 (tři) roky.
  • 10letá záruka na dostupnost náhradních dílů pro SENSE čističky. Je důležitá v případě potřeby opravy přístroje. Tato záruka platí jak pro spotřebitele tak pro podnikatele, kteří SENSE čističku zakoupili v rámci své podnikatelské činnosti (nákup na IČ).